اطلاعات تماس

  • آدرس

    مشهد، احمدآباد، بین عارف و پرستار، ساختمان پزشکان

  • شماره تماس

    ۰۹۰۳۴۳۰۸۴۴۹

  • ایمیل

    info@tavakolidental.ir

قوانین و مقررات

خهقتلکخهتسیلتی سملتسیکمنت سکمت مسکت کمست مسیت کمن

حریم خصوصی

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است؟

این راهنما به شما در درک قیمت ایمپلنت دندان در  ایران و مشهد کمک می کند. ایمپلنت ارزان و ایمپلنت اقساطی قابل دستیابی است. دهان دارای 28 دندان (به استثنای دندان های عقل) ، 14 عدد روی هر فک است. متخصص ایمپلنت شما 14 ایمپلنت دندان بر روی هر فک نصب نخواهد کرد. این از نظر پزشکی قابل استفاده نیست. بیشترین تعداد 8 کاشت دندان در هر قوس است و کمترین آن حداقل 2 کاشت دندان است. با افزایش تعداد پایه های ایمپلنت ، پروتز (دندان مصنوعی یا پل ثابت) پایدارتر می شود. قیمت ایمپلنت دندان با هر کاشت دندان اضافی نیز بالا می رود. هزینه هر کاشت دندان در تهران بسته به نوع ایمپلنت بین 2700 تا 4ونیم میلیون  برای هر پایه ایمپلنت می باشد. با این وجود ، مهمترین نکته برای دریافت  ایمپلنت دندان با قیمت کم ، مراجعه به یک متخصص معتبر در زمینه ایمپلنت دندان است. قیمت ایمپلنت دندان بر اساس عوامل زیادی متفاوت خواهد بود و یکی از تأثیرگذارترین آنها دندانپزشکی است که  اینکار را انجام می دهد. مبلغی که دندانپزشکان شارژ می کنند به مواردی مانند مکانی که در آن قرار دارند بستگی دارد ، چقدر دفتر بزرگ است ، چه تعداد پرسنل آن را اداره می کند ، چه نوع تجهیزات تخصصی و فناوری خاصی دارند و موارد دیگر. به این ترتیب ، یک دندانپزشک ممکن است برای یک روش واحد یک قیمت را محاسبه کند و دیگری برای همان روش، قیمت را دوبرابر کند بنابراین وقتی صحبت از ایمپلنت ارزان یا ایمپلنت اقساطی میشود همیشه منظور افت کیفیت کار نیست.   باور کنید یا نه ، محلی که در آن زندگی می کنید ممکن است در هزینه کاشت دندان شما تأثیر داشته باشد. به عنوان مثال ، مناطقی که اجاره بها بالاتر است ، ممکن است یک متخصص ایمپلنت دندان را مجبور کند که قیمت ایمپلنت دندان را بیشتر در نظر بگیرد. بعلاوه ، اگر متخصص ایمپلنت شما از طریق تهیه کننده هایی که قیمت بالاتری دارند ، مواد ایمپلنت دندانی خریداری کند ، ممکن است قیمت ایمپلنت دندان را نیز بیشتر در نظر بگیرد. این یکی دلایلی است که ارائه ایمپلنت ارزان به معنای افت کیفیت ایمپلنت نیست. بنابراین ، هر جایی که می خواهید کاشت دندان خود را انجام دهید ممکن است نقشی در قیمت ایمپلنت دندان شما داشته باشد. از سوی دیگر محلی که متخصص ایمپلنت دندان در آن قرار دارد ، مهارت و تجربه وی را توجیه نمی کند. بنابراین دریافت ایمپلنت ارزان از یک متخصص ایمپلنت دندان ماهر و باتجربه امکانپذیر است. گاهی می توان با تکیه بر بیمه های دندانپزشکی ، یک ایمپلنت ارزان و با کیفیت را بدست آورد. اما متاسفانه بیشتر بیمه های دندانپزشکی به دلیل اینکه ایمپلنت دندان را در گروه دندانپزشکی زیبایی تلقی می کنند،  هزینه ایمپلنت دندان را پوشش نمی دهند. متخصص ایمپلنت دندان شما می تواند ایمپلنت هایی که از زیرکونیوم یا تیتانیوم ساخته می شوند ، انتخاب کند. این مواد به همراه مواد موجود برای تاج می توانند بر قیمت ایمپلنت دندان تأثیر بگذارند. صحبت با متخصص ایمپلنت دندان در مورد جوانب مثبت و منفی مواد انواع ایمپلنت دندان ایده خوبی است ، بنابراین می توانید گزینه ای را انتخاب کنید که هم کیفیت و هم قیمت مناسب به شما ارائه دهد.

درباره ما

دکتر توکلی ، فارغ التحصیل رشته دکترای حرفه ای دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال 1386 میباشند. ایشان پس از پایان تحصیلات و گذراندن دوره ی طرح نیروی انسانی در جزیره ی قشم موفق به دریافت دعوتنامه از دانشگاه بین المللی نیویورک (NYU) جهت گذراندن دوره های تحصیلی “ طراحی لبخند و دندانپزشکی زیبایی ” و همچنین “ ایمپلنت دندان و بازسازی دهان و فک ” در سال 2010 شدند. پس از پایان دوره های مذکور و دریافت مدرک دانشگاه نیویورک (NYU) به کشور بازگشته و در ابتدا در مطب خصوصی مشغول به کار شده و سپس کلینیک دندانپزشکی دُردیس را راه اندازی نمود و پس از کسب تجربه های علمی و عملی کافی اقدام به تاسیس مرکز تخصصی دندانپزشکی و زیبایی “ دکتر توکلی” نمودند.

لمینت سرامیکی دندان چیست؟

لمینت سرامیکی دندان چیست؟ لمینت دندان سرامیکی یک پوسته نازک است که برای هر فرد به صورت سفارشی ساخته شده و روی دندان قرار می گیرد. لمینت سرامیکی ویژگی هایی دارد که آن را به یک انتخاب عالی برای اصلاح طرح لبخند تبدیل کرده است. لمینت دندان سرامیکی قوی و ماندگار است (طول عمر لمینت دندان بین 15 تا 20 سال می باشد) ، صاف (سطح شفاف ظاهری طبیعی را فراهم می کند)، همچنین لمینت سرامیکی دندان به راحتی لکه نمی گیرد. مهمترین مزیت لمینت دندان سرامیکی زیباسازی فوق العاده ی لبخند می باشد و دلیل اصلی افراد برای دریافت لمینت دندان سرامیکی نیز همین می باشد. همه روکش های لمینت دندان دارای خصوصیات مشترک زیر هستند: بسیار نازک بادوام طبیعی به نظر می رسد برای هر فرد سفارشی ساخته می شوند بطور دائمی به قسمت جلوی دندان چسبانده می شود روکش های لمینت سرامیکی دندان جلوی دندان (یا سطح) دندان را می پوشانند. لمینت سرامیکی به منظور اهداف بسیاری برای بیماران دندانپزشکی زیبایی استفاده می شود ، از جمله کاربردهای لمینت سرامیکی اصلاح ناهمواری جزئی دندان ها ، ساییدگی دندان و سفید کردن دندان می باشد. لمینت سرامیکی دندان همچنین می تواند شکل دندان های شما را تغییر دهد ، تراشه ها را پنهان کند ، نسبت نامناسب لثه به دندان را اصلاح کند، فاصله ی بین دندان ها را ببندد و بین دندان ها یکنواختی ایجاد کند. برای نگهداری و مراقبت از لمینت دندان سرامیکی، به طور منظم از مسواک و نخ دندان استفاده کنید. لمینت سرامیکی بطور خاص برای دندان های هر فرد و در آزمایشگاه تخصصی ساخته می شود. فرآیند ساخت روکش لمینت سرامیکی تقریبا 3 هفته طول می کشد. روکشهای لمینت سرامیکی مقاومت بالایی در برابر تغییر رنگ دارند و بسیار بادوام هستند.. متخصص دندانپزشکی زیبایی دندانهای شما را ارزیابی می کند تا مشخص شود که شما کاندیدای روکش لمینت سرامیکی هستید یا خیر. دندانپزشک پیش از قراردادن روکش های \"لمینت سرامیکی\" روی دندان،  لبخند جدید شما را در شکل ، رنگ و ابعاد مناسب طراحی می کند. نتیجه نهایی این است که دندانهای شما بعد از قرار دادن روکشهای لمینت دندان سرامیکی ، شکل و رنگ بهتری خواهند داشت. دندان های کج یا بد خط ، صاف تر و زیباتر به نظر می رسند  و ظاهر کلی شما بهبود می یابد. دندانپزشک زیبایی بسته به میزان نقص دندان ها از روکش های لمینت سرامیکی با ضخامت های مختلف استفاده می کند. بسته به نوع روکش هایی که متخصص دندانپزشک توصیه می کند ، لمینت دندان شما متفاوت خواهد بود. روش سنتی استفاده از روکش لمینت به طور کلی شامل مقداری آماده سازی دندان و تراشیدن مینای دندان است. این روش برای افرادی که دندانهای بسیار آسیب دیده ، بد فرم یا تغییر رنگ شده،  دارند ، توصیه می شود. تکنیک های بدون آماده سازی دندان یا حداقل آماده سازی ، یک پوشش صاف سرامیک را روی دندان ها با حداقل اماده سازی دندان ، می چسبانند. این روش به روش غیر مستقیم لمینت معروف می‌باشد. جنس این نوع لمینت، از سرامیک یا همان پرسلن می‌باشد. دندان شما با لمینت سرامیکی ثبات رنگی بیشتری خواهد داشت. هزینه‌ی لمینت سرامیکی نسبت به لمینت کامپوزیتی بیشتر است، بنابراین مقاومت بیشتری هم دارد.  

پیوند استخوان دندان

پیوند استخوان دندان پیوند استخوان عملی است که برای بازسازی استخوان همزمان ایمپلنت در مواقعی که دندان ها از دست رفته اند و به علت های مختلفی از جمله بیماری لثه و یا از روی ژنتیک افراد استخوان دندان بیمار تحلیل شده است ( پیشنهاد میشود مقاله همه چیز درباره لمینت دندان را مطالعه بفرمایید ) و برای کارگذاشتن ایمپلنت دندان استخوان لازم و کافی نداریم،؛ به کار برده می شود.   هزینه پیوند استخوان برای ایمپلنت دندان پیوند استخوان به دو جهت برای بیمار ایمپلنت به کار برده می شود. بعضی اوقات استخوان اطراف دندان طبیعی بیمار تحلیل می رود و ناچاریم از روش پیوند به وسیله جراحی GRT قبل از درمان ایمپلنت استفاده کنیم. در مورد بعدی برای به وجود آوردن شرایط مناسب برای انجام عمل کاشت ایمپلنت دندان است که به این منظور از پیوند استخوان بهره می گیریم. برای جوش خوردن کافی و خوب ایمپلنت دندان به استخوان فک باید به اندازه کافی داخل فک استخوان داشته باشیم. در کاشت ایمپلنت دندان به روش پیوند استخوان می توان پیوند استخوان را همزمان با کاشت ایمپلنت دندان انجام داد، البته در این شرایط ما با کمبود استخوان خفیف تری روبرو هستیم. هزینه پیوند استخوان برای ایمپلنت از 1 میلیون و 200 هزار تومان به بالا می باشد. و مقدار دقیق این هزینه بستگی به ناحیه ی پیوند استخوان دارد.   هزینه پیوند استخوان فک در روش دیگر می توان قبل از انجام عمل کاشت دندان یا ایمپلنت ، پیوند استخوان را برای دستیابی به مقدار کافی و مورد نیاز استخوان انجام می دهند که در این فرصت استخوان میزانش به مقدار مورد نظر خواهد رسید. این زمان می تواند 2 تا چند ماه قبل از کاشت ایمپلنت دندان باشد. استخوان لازم برای پیوند استخوان را می توان از بدن فرد تهیه کرد و یا از منابع خارجی استفاده نمود. هدف از پیوند استخوان محافظت از فک بیمار است که به سلامت دهان و دندان کمک می کند. هزینه این روش پیوند استخوان فک نیز از 1 میلیون و 200 هزار تومان به بالا می باشد. که اگر از منابع خارجی برای پیوند استخوان استفاده شود هزینه آن نیز به مجموع هزینه ها اضافه می گردد. همچنین در سایت medtronic.com اطلاعات مفیدی وجود دارد . 

قوانین و مقررات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

Choose Your Color
You can easily change and switch the colors.